Nebus geresnio laiko nei dabar, kad sukurtumėte savo maisto saugyklą

Remiantis naujausiu statistikos kainų indeksu, bendras infliacijos lygis, palyginti su praėjusiais metais, pakilo iki 6,8%, o tai žymi sparčiausią metinį infliacijos padidėjimą nuo 1982 m. birželio mėn. Infliacijos poveikis ypač pastebimas maisto prekių parduotuvėse, kai mėsos, paukštienos, žuvies ir kiaušinių kainos išaugo beveik 13%. Be padidėjusių kainų, darbo jėgos trūkumo, tiekimo grandinės sutrikimų ir didelės paklausos kai kurios prekės iš maisto prekių parduotuvių lentynų gali tiesiog dingti.

Nors daugelis žmonių naiviai galvoja, kad bakalėjos parduotuvės visada bus pilnos maisto, trikdžiai, sukeliantys didelių problemų, iš tikrųjų yra labai dažni. Be pasaulinių pandemijų, stichinių nelaimių, ekonomikos problemų, vidaus ar užsienio neramumų, prekybos embargų ir daugelio kitų dalykų, bet kuris veiksnys gali sukelti tiekimo grandinės problemas ir didesnes maisto prekių kainas. Štai kodėl daugelis žmonių jaučiasi saugiau, kai turi didelę maisto saugyklą, kuria gali pasitikėti.

Gamtos išteklių apsaugos tarybos projekto mokslininkė Dana Gunders naujienų straipsnyje sakė: „Kadangi maisto kainos ir toliau auga, o sausra kelia pavojų ūkininkams visoje šalyje, dabar pats metas pasinaudoti visomis didžiulėmis neišnaudotomis galimybėmis gauti daugiau iš mūsų maisto sistemos. Mes galime padaryti geriau“.

Vienas iš geriausių būdų, kaip padaryti geriau, yra išsaugoti maistą su  Harvest Right liofilizatoriumi. Lyginant su kitais maisto konservavimo būdais, jis yra lengvesnis bei patogesnis nei konservavimas ir dehidratavimas ir truks 7–8 kartus trumpiau. Tiesiog įdėkite maisto likučius ir parduotuvėje pirktus arba sode užaugusius šviežius vaisius ir daržoves į liofilizatorių ir paleiskite. Taip pat galite konservuoti mėsą, pieno produktus, sriubas ir net ledus! Maždaug per vieną dieną šis maistas bus paruoštas, supakuotas ir padėtas į jūsų maisto saugyklą.

Turėdami didelę maisto saugyklą, pilną mėgstamų maisto produktų, jums ir jūsų šeimai daugiau niekada nereikės jaudintis dėl didėjančių maisto produktų kainų ar tuščių parduotuvių lentynų. Sužinokite daugiau apie Harvest Right šalčio džiovintuvus ir apie tai, kaip pradėti kurti maisto saugyklą, apie kurią visada svajojote, apsilankę Freezedry.lt svetainėje.

Palik komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *