Kaip pirkti?

Pirkti visai nesudėtinga. Tam nereikia iš anksto prisijungti prie savo paskyros. Susikurti paskyrą galite tam, kad ateityje pirkimas būtų dar paprastesnis, matytumėte savo adresus, duomenis ir užsakymus.

Rinktis prekes ir dėti jas į užsakymo krepšelį galite tiek prisijungę prie savo paskyros, tiek neprisijungę.

KAIP VISKAS VYKSTA:

1. Išsirinkite Jums reikalingas prekes. Tai galite padaryti dviem būdais:

  • Eidami į svetainės viršuje esančią E-PARDUOTUVĘ.
  • Paieškos laukelyje įvedę reikalingos prekės pavadinimą ar jo dalį.

2. Paspauskite ant dominančios prekės nuotraukos ar pavadinimo. Pateksite į išsamesnį prekės aprašymą ir jei prekė tinka ir patinka, paspauskite ant myktuko „Į KREPŠELĮ“. Prekė atsidurs Jūsų virtualiame pirkinių krepšelyje.

3. Jeigu prekės aprašymo lange yra išskirtos savybės, prašome jas pasirinkti. Pvz.: Mažas / Vidutinis / Didelis. Siurblio tipas ir spalva.

4. Prekės aprašymo lange arba jau virtualaus krepšelio viduje galite pasirinkti, kiek vienetų norite pirkti.

5. Kai prekė patenka į krepšelį, svetainės sistema ją įsimena, todėl galite toliau vaikščioti po parduotuvės puslapius, domėtis liofilizacija arba rinktis kitas prekes.

6. Kai jau išsirinksite visas norimas prekes ir jos atsidurs Jūsų pirkinių krepšelyje, paspauskite ant mėlynos pirkinių krepšelio ikonėlės viršuje, dešinėje arba ant užrašo „Peržiūrėti krepšelį“.

7. Jeigu pekate šalčio džiovintuvą, o ne kitus aksesuarus atskirai, pristatymo galimybių Jums pasirinkti nereikia. Mes pristatysime prekes nemokamai, kurjerių pagalba. Jeigu perkate mažesnius daiktus ar aksesuarus, tada prašome pasirinkti pristatymo metodą: DPD kurjeriai ar LP Express kurjeriai.

8. Spauskite mygtuką „APMOKĖJIMAS“. Atsidariusiame lange matysite savo užsakymo informaciją. Jeigu nesate prisijungę, šiame puslapyje suveskite savo kontaktinę informaciją, pristatymo adresą arba įmonės duomenis, jeigu perkate kaip įmonė. Šiame lange taip pat pasirinkite apmokėjimo už prekes metodą, kurių yra net 5.

9. Jeigu turite daugiau pageidavimų, ar informacijos, kurios negalite įvesti į iš anksto nustatytus langelius, parašykite šią informaciją apačioje esančiame „Komentarai“ langelyje.

10. Spauskite mygtuką „APMOKĖTI“ bei sekite sistemos pasiūlymus kaip apmokėjimą atlikti.

Į jūsų elektroninę pašto dėžutę atsiųsime visą informaciją, susijusią su Jūsų užsakymo apmokėjimu, vykdymu ir pristatymu. Prekes išsiuntus Jums bus išsiųstas siuntos sekimo numeris.

SMAGAUS APSIPIRKIMO!

 

Dėmesio: užsakymai priimami kasdien, visą parą! Prekes kurjeriai pristato tik savo darbo metu.
Prekes galite užsakyti ir šiais būdais:

Jei kažkas liko neaišku, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu dziovinksalciu@gmail.com arba skambinkite +37067393030 (darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.).