ŠALČIO DŽIOVINTUVAI NAMAMS

Sodininkystė

Džiovinimas šalčiu padeda išsaugoti ir laikyti jūsų užaugintas daržoves ir vaisius metų metus. Džiovinimas šalčiu – tai geriausias derliaus konservavimo metodas. Toks džiovintuvas – tikrai geriausias sodininko draugas.

Pasiruošimas nenumatytiems atvejams

Šalčiu džiovintas maistas idealiai tinka atsargoms, maisto daviniams, išlikimo krepšeliams, nenumatytiems atvejams. Su šalčio džiovintuvu būsite pasiruošę bet kokiai nenumatytai situacijai.

Iškylos

Harvest Right leidžia jums džiovinti šalčiu jūsų maistą namuose, kad vėliau galėtumėte jį pasiimti į sekantį žygį, medžioklę ar iškylą su palapine. Toks maistas yra lengvas, turi mažiau druskos ir yra puikaus skonio. Žymiai lengviau nei be kas kitkas tilps jūsų kuprinėje.

Sveika gyvensena

Parduotuvėje parduodamas toks šalčiu džiovintas maistas yra brangus. Be to jame gali būti daug druskos ar kitų įvairių priedų. Pasirinkimas ir įvairovė gan nedidelė. Džiovindami šalčiu savo maistą jūs ne tik sutaupysite, bet ir žinosite ką valgote.

Augintinių maistas

Kiekvienas, net jūsų augintinis, jaustų šalčio džiovintuvo privalumus. Jūs lengvai galite juos maitinti sveiku, naminiu ir be priedų paruoštu maistu, kokio jie nusipelnė ir kurio trokšta.

GERIAUSIAS MAISTO KONSERVAVIMO BŪDAS

Harvest Right buitinis, namams skirtas šalčio džiovintuvas (liofilizatorius) leidžia ilgiau išsaugoti jūsų šeimos mėgiamą maistą. Džiovinimas šalčiu išsaugo tiek skonį, tiek mitybinę vertę. Be to, tokie produktai gali būti laikomi ilgus metus, tuom džiovintas šalčiu maistas tampa net geresniu nei šviežias! Koks bebūtų jūsų gyvenimo būdas, namuose esantis šalčio džiovintuvas bus idealus pagalbininkas.

DŽIOVINIMO ŠALČIU NAUDA

Skonis

Maistas išlieka
šviežias ir skanus

Sužinokite daugiau

Galiojimo laikas

iki 25 metų

Sužinokite daugiau

Maistinė vertė

maistas išsaugo iki 97%
maistinės vertės

Sužinokite daugiau

Universalumas

konservuoja pieno produktus, mėsą
ir pagamintus patiekalus

Sužinokite daugiau

Lengva naudotis

išmani technologija
viską atlieka automatiškai

Sužinokite daugiau

Taupymas

namie šalčiu džiovintas maistas yra
3 kartus pigesnis nei toks pat pirktas parduotuvėje

Sužinokite daugiau

Pirkti
Daugiau video

Kuris šalčio džiovintuvas jums tinkamiausias?

DŽIOVINIMAS ŠALČIU

TINKA KIEKVIENAM GYVENIMO BŪDUI

Vegetables

Sodas ir daržas

Outdoors

Stovyklavimas ir medžioklė

Tornadoes

Pasiruošimas negandoms

Food Storage

Maisto saugojimas

Dog

Gyvūnų maistas

Vegetables in hand

Sveika gyvensena