https://freezedry.lt/wp-content/uploads/2021/02/header_lt1.jpg
Harvest Righ farmacinis liofilizatorius išsprendžia daugumą problemų, susijusių su augalų, žolelių ir organinių komponentų perdirbimu bei konservavimu.

Harvest Righ farmacinis liofilizatorius išsprendžia daugumą problemų, susijusių su augalų, žolelių ir organinių komponentų perdirbimu bei konservavimu.

https://freezedry.lt/wp-content/uploads/2021/02/water.png
https://freezedry.lt/wp-content/uploads/2021/02/fire.png
https://freezedry.lt/wp-content/uploads/2021/02/oxygen.png

Harvest Right turi sprendimą:

Harvest Right farmacinis šalčio džiovintuvas pašalina augalų ir organinių komponentų vandenį kuomet jie yra užšaldytoje būsenoje. Taip išlaikomas žolelių ir augalų šviežumas. Jų išvaizda, mitybinė vertė ir veiksmingumas išlieka tokie patys, kaip šviežių. Džiovinimas šalčiu visiškai pašalina vandenį per maždaug 24 valandas. Joks kitas konservavimo būdas negali to atlikti taip greitai ir efektyviai. Tai yra svarbu, kadangi kuo nuskintas augalas ar kitas komponentas ilgiau išlaiko H₂O, tuo didesnė jo sugedimo, veiksmingumo ar mitybinės vertės sumažėjimo tikimybė.

Dauguma H₂O ištraukimo metodų sunaikina fermentus ir biologiškai aktyvias medžiagas dėl naudojamo karščio. Kadangi džiovinimo šalčiu procesas nenaudoja karščio, kad pašalintų vandenį, fermentai ir biologinės medžiagos liofilizuotuose produktuose išlieka.

Deguonies absorbavimas gali būti naudojamas siekiant apsaugoti supakuotus produktus ir organinius komponentus nuo sugedimo, supelijimo, spalvos ir mitybinės vertės praradimo. Sumažinus deguonies kiekį pakuotės viduje žemiau 0,01%, supakuoti produktai konservuojami nenaudojant maisto priedų ir be vakuminio sandarinimo.

Kuris šalčio džiovintuvas jums tinkamiausias?