https://freezedry.lt/wp-content/uploads/2021/01/header_commercial-DESKTOP-1.png

ŠALČIO DŽIOVINTUVAI VERSLUI

Verslas vis daugiau domisi džiovinimu šalčiu - liofilizacija.

Taip apdirbami vaisiai, sriubos, iškylų patiekalai, ar net vaistiniai preparatai, augintinių maistas ir įdomūs desertai. Galimybės verslui – beribės.

Susisiekite su mumis šiandien, jeigu jums reikalingi keli „Harvest Right“ šalčio džiovintuvai. Pasiūlysime geresnes pirkimo sąlygas, palankesnes kainas. +37067393030 dziovinksalciu@gmail.com
https://freezedry.lt/wp-content/uploads/2021/01/FDs-lined-up.png
Keli džiovintuvai padės jum plėstis, prisitaikyti prie besikeičiančių verslo sąlygų, būti lankstesniems.
https://freezedry.lt/wp-content/uploads/2021/02/fresh-vs-freeze-dried@2x_LT.jpg
Idealu maisto pristatymui. Geriausi šefai kuria savo kulinariunius šedevrus naudodami šalčiu džiovintus ingredientus. Viena kompanija net sukūrė kiaušinių pakaitalą naudodama šalčiu džiovintas daržoves.

KAIP ĮVAIRIOS VERSLO SRITYS NAUDOJA ŠALČIO DŽIOVINTUVUS

MAISTO PRISTATYMAS

Restoranų savininkai sumažino išmetamų produktų kiekius šiuo būdu konservuodami tam tikrus produktus. Šefai taip pat naudoja liofilizuotus produktus, norėdami patobulinti receptus.

UNIVERSITETAI / LABORATORIJOS

Universitetai, laboratorijos ir tyrimų institutai renkasi Harvest Right liofilizatorius, kadangi jie pigesni, jais lengva naudotis, jie patikimesni ir turi dar daug privalumų, kurių neturi daug brangesni moksliniai aparatai.

AUGINTOJAI

Ūkininkai ir sodininkai džiovina vaisius, daržoves, kiaušinius ir daugelį kitų produktų, taip turėdami alternatyvą vien tik šviežių produktų pardavimui.

AUGINTINIŲ MAISTAS

Nemažai augintinių savininkų maitina savo mylimus gyvūnus šalčiu džiovintu naturaliu maistu. Tiesiog reikia pridėti vandens ir augintinio maistas bus toks pat, kaip šviežias.

FARMACIJA

Konservuojant liofiliacijos būdu žolinius preparatus yra išsaugomi fermentai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos. Kadangi proceso metu vandens pašalinimui nenaudojamas karštis, išvaizda, mitybinė vertė ir veiksmingumas lieka kaip ir šviežio produkto.

UŽKANDŽIAI

Vis daugiau žmonių atranda, kokie skanūs šalčiu džiovinti desertai ir užkandžiai. Nuo šalčiu džiovintų Skittles iki ledų ar braškių. Verslas, kuris specializuojasi šalčiu džiovintų saldumynų gamyboje, dabar sparčiai kyla.

FREEZEDRY.LT LIOFILIZATORIAI YRA LOGIŠKAS JŪSŲ VERSLO SPRENDIMAS

Mažesnė įrengimo kaina

Įsigydami kelis Harvest Right šalčio džiovintuvus turėsite tuos pačius pajėgumus, kaip ir su pramoniniu šalčio džiovintuvu, tačiau tik už trečdalį didelio aparato kainos

Lengviau naudotis

Patentuota programinė įranga sąlygoja Harvest Right šalčio džiovintuvų paprastą naudojimą. Bus nereikalingi specialūs apmokymai ar papildomas darbuotojas, prižiūrintis įrengimą.

Aukštesnė kokybė

Harvest Right šalčio džiovintuvuose džiovintų produktų kokybė bus daug geresnė, nei džiovintų pramoniniuose džiovintuvuose.

Geresnė gamybos kontrolė

Pramoninio šalčio džiovintuvo eksplotavimas yra labai brangus. Tad mažos partijos džiovinimo savikaina yra pernelyg didelė. Harvest Right mažesni įrengimai leis išlaviruoti tarp mažų ar didelių partijų, išlaikant pusiausvyrą tarp savikainos ir laiko sąnaudų.

Galimybė sukeisti

Vietoj vieno didelio ir brangaus šalčio džiovintuvo Freezedry.lt suteikia galimybę įsigyti kelis, daug pigesnius džiovintuvus. Juos ne tik lengviau naudoti, išgaunami geresnės kokybės galutiniai produktai, bet lengiau bus ir sukeisti. Jei turite vieną ar du didelius šalčio džiovintuvus ir jie sugenda, prastovų kaina ir laikinas verslo stojimas gali būti labai skausmingas. Alternatyviai įsigijus kelis Harvest Right šalčio džiovintuvus, jeigu vieną įrengimą reikėtų taisyti, tai ne milžiniška bėda, nes turėtumėte likusius kitus, kurie veiktų puikiai.

Greita techninė pagalba

Priešingai, nei kiti pasaulyje parduodami šalčio džiovintuvai, Harvest Right įrengimai gali patys save stebėti ir automatiškai pranešti apie sutrikimus. Aparatas savininkui pateiks variantus, bei nurodys išsamią seką, kaip išspręsti problemą. Papildomai Freezedry.lt dirbantys techninio tiekimo specialistai suteiks pagalbą ir prireikus atvyks į jūsų įrengimo naudojimo vietą, tiesioginei pagalbai.

Maža investicijų rizika

Galite pradėti ir nuo vieno šalčio džiovintuvo. O verslui augant palaipsniui investuoti ir įsigyti daugiau Harvest Right įrengimų.
Kam išleisti 200 000 EUR – 1 500 000 EUR milžiniškiems liofilizatoriams, kai jūs galite turėti tokius pačius pajėgumus su keliais Harvest Righ džiovintuvais už 1/3 kainos.

Greitas paleidimas

Harvest Right šalčio džiovintuvai pristatomi pilnai surinkti. Tereikia sujungti siurblį bei kelias detales ir jūs pasiruošę pradėti džiovinimo procesą.

VERSLO ĮMONĖS, KURIOS NAUDOJA MŪSŲ LIOFILIZATORIUS

70 BELOW

Siūlydama džiovintų šalčiu vaisių, užkandžių ir saldumynų, šefė Kortni Stenli iš Ontario, JAV, mokėsi pas tarptautinį pripažinimą pelniusius šefus. Jos aistra šviežiam, naminiam maistui atvedė ją prie konservavimo būdų paieškų. Jos entuziazmas ir rasti naminio maisto konservavimo būdai suvedė su „Space Food“ – šalčiu džiovinto maisto gamybos.

IDEX HEALTH & SCIENCE

IDEX Health & Science padeda instrumentų kūrėjams išspręsti sunkiausias medžiagų nestabilumo ir optines užduotis, įvairiose taikymo srityse. IDEX Health & Science tiki, kad šis bendradarbiavimas pakeis pasaulio inovacijų kryptį ir padės atrasti technologijas, kurios gerins mūsų sveikatą, apsaugos planetą ir praturtins mūsų gyvenimus.

PARROTOPIA

Mes esame įsipareigoję atsakingai papūgų priežiūrai. Visų pirma mes esame papūgų advokatai ir tik tada žmonių. Parrotopia turi didžiausią ir įvairiausią produktų pasiūlą Kalifornijoje.

SWEETPOTATO AWESOME

„Sweetpotato Awesome“ tai šalčiu džiovintų saldžiųjų bulvių ir bulvyčių produktai. Naudodami ypatingą patentuotą saldžiųjų bulvių šalčio džiovinimo būdą, jie išgauna ne tik unikalią tekstūrą ir aukštą mitybinę vertę, bet ir ilgą galiojimo laiką, nes palieka ypatingai mažą vandens kiekį sudėtyje.

JACK‘S DONUTS

Jack‘s Donuts gamina tokias spurgas ir vyniotinius, kad verčia pirkėjus būriuotis prie durų, kad tik gautų tokių skanėstų kaip „tigro uodega“, „karamelinis riešutų vyniotinis“ ar „spurgos su obuolių padažu“. Mes esame labai unikali spurgų kepykla, kuri myli unikalius skonius.

WILD ZORA FOODS

Mes visada galvojome, kad mėsa ir daržovės yra išbaigtas maistas. Tad pradėjome kombinuoti ir džiovinti 100% žole maitintų galvijų mėsą su mūsų užaugintomis šviežiomis daržovėmis. Mes atradome super skanius mėsos ir daržovių užkandžius, kuriuos mėgsta visa šeima. Juos gaminame mūsų sertifikuotoje virtuvėje.

COUNTY ROAD FARMS

Įmonę įkūrė Jennifer ir Paul Callahan. Pirmąkart jie pabandė džiovinti šalčiu vaisius 2016 metais ir buvo taip sužavėti skoniais, kad nusprendė pradėti savo verslą bei pasidalinti savo patirtimi. County Road Farms gamina 18 skirtingų šalčiu džiovintų užkandžių rūšių.

ELIXIR KITCHENS

Visi natūralūs augintinių skanėstai ruošiami iš rankomis atrinktų ingridientų. Nėra jokių užpildų ar cheminių konservantų. Mūsų begrūdžių produktų pagrindinė sudedamoji medžiaga yra aukščiausios kokybės mėsa. Jos skonis švelniai subalansuotas naudojant šviežias žoleles ir prieskonius. Lėtai gaminama iki tobulumo ir tada išdžiovinama šalčiu, naudojant įrangą, kuri griežtai kontroliuoja temperatūrą kiekvieną ciklo minutę.

GALACTIC COFFEE

Mūsų kava yra gaminama tokiu būdu, kad stiprus kavos skonis išgaunamas iš pupelių be jokio rūgšties poskonio. Mėgaukitės ryškiu, pikantišku skoniu, kurio taip ilgai ieškojote.

POET

POET išaugo iš vieno kuklaus rafinavimo cecho Škotijoje į vieną didžiausių Pasaulio etanolio ir kitų biorafinuotų produktų gamintojų. Su tokiais produktais kaip „Dakota Gold distiliuoti grūdai“, „Voila grudų aliejus“, „JIVE asfalto atnaujintojas“, POET ieško tokios pat inovatyvios inspiracijos ir vystant naturalius, atsinaujinančius maisto išteklius ir alternatyvas naftos chemijai.

PREDICTIVE TECHNOLOGY GROUP

Predictive technology group padeda moterims ir jų gydytojams praktikams identifikuoti barjerus, kurie įtakoja mūsų sveikatą per genetinę biblioteką, genominį žemėlapį ir individualią diagnostiką. Įmonė įsipareigojusi sukurti sveikesnę šeimą dėka inovacijų biomoksle, siekiant naujoves perteikti personalizuotai medicinai.

HAWAIIAN ORGANIC NONI

Įmonės tikslas tiekti aukščiausios kokybės organinius Morindos vaisiaus produktus. Nuo losjonų iki vaisių odelės, įmonė siūlo sprendimus jums ir jūsų augintiniams. Įmonės džiovinimo procesai konservuoja maksimalią medicininę vertę, maksimaliam poveikiui ir jūsų naudai.

HONEST COFFEE

Skrudinama rankomis istorinėje krosnyje Franklin miesto fabrike, Tenesyje, JAV. Brandinama, kad pabrėžtų kiekvienos kavos rūšies unikalumą.

CROWN LABORATORIES

Gražios odos priežiūra reikalauja gilesnio atsidavimo. Privati, globaliai integruota kompanija rūpinasi saugiu ir moksliškai efektyviu plataus spektro produktų sveikai odai kūrimu ir tiekimu.

SINTX TECHNOLOGIES INC.

Mes aistringai stebime, kaip mūsų pažengę biomedžiagų ekspertai daro įtaką tam, kad sukurtų inovatyvius sveikatos priežiūros sprendimus, kurie gerina pacientų gyvenimo kokybę.

HAPPY TAILS / WESTERN MEATS

Mūsų verslas klesti išsiaiškinant ir tenkinant gyvūnų augintojų norus ir lūkesčius. Kurdami natūralų, premium šunų maistą iš USDA A klasės jautienos ir pilną liniją rūkytų bei žalių kaulų ir skanukų, mes padedame šunims gyventi laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą.

VOR FOODS

Pasaulio keitimas, ekologiškumo siekimas, augalinio pagrindo produkų įsiliejimas į gyvenimą tampa vis svarbesnis. Aquafaba tiekia svarbią, materialiai efektyvią alternatyvą kiaušiniams kepimo ir maisto ruošimo pramonei.

PREMIER LABORATORY

Premier dirba su farmacijos ir biotechnologijos pramonės mokslininkais, padėdami jiems analizuoti ir interpretuoti eksperimentinius, farmacinių ir biotechnologinių agentų rezultatus. Premier fokusuojasi į griežtą procesų kontrolę. Užtikrina svarbių, pastovių, atkuriamų histopatologinių duomenų tiekimą.

DŽIOVINIMO ŠALČIU VERSLO IDĖJOS

Ar jūs turite džiovinimo šaliu verslo idėją? Investuodami į Harvest Right šalčio džiovintuvus jūs galite pradėti nuo nedidelių apimčių ir auginti savo verslą palaipsniui. Galite pradėti ir nuo 1-o šalčio džiovintuvo. Kai tik verslas pradės augti, galėsite papildomai įnvestuoti į naujus Harvest Right liofilizatorius.

PAPRASTAI ŠALČIU DŽIOVINAMI PRODUKTAI:

 • Vaistiniai preparatai
 • Homeopatiniai preparatai
 • Iškylų, žygių maistas
 • Augintinių maistas
 • Kava
 • Grybai
 • Gvakamole, salsa, padažai
 • Žolelės
 • Vaisiai ir daržovės
 • Mėsa
 • Žuvis
 • Ledai
 • Kiaušiniai
 • Kūdikių maistas
 • Lengvai paruošiami patiekalai, pusfabrikačiai
 • Sriubos
 • Kanapės ir panašūs produktai

Kuris šalčio džiovintuvas jums tinkamiausias?