KAIP SUSIKURTI SAVO MAISTO ATSARGAS IR SUTAUPYTI

Kiekvienas turi savo priežasčių, kodėl nori atsargų sandėliuko, pilno maisto. Jei vis dar svarstote apie maisto saugojimo naudą jums ir jūsų šeimai, pateikiame tik keletą priežasčių, kodėl tai prasminga ir kaip Harvest Right liofilizatorius leidžia lengvai ir ypač įperkamai susikurti pakankamai maisto atsargų.

Sutaupykite pinigų – Daugeliui žmonių pagrindinis sunkumas kuriant savo ilgalaikes maisto atsargas, yra kaina. Liofilizuoto maisto pirkimas internetu arba parduotuvėje gali būti brangus. Tik vienas patiekalas vienam asmeniui gali kainuoti daugiau nei 10 EUR. „Mountain House“, pirmaujanti liofilizuoto maisto gamintoja JAV, parduoda 10 vienetų skardinių liofilizuotos vištienos kubeliais už 63 USD! Šiuo metu jie taip pat siūlo vienerių metų maisto tiekimą vienam asmeniui už 8 437,90 USD – ir tai AKCIJA!

Harvest Right šalčio džiovintuvas leidžia lengvai sukurti maisto atsargas 1 metams už žymiai mažesnę kainą. O pati geriausia dalis gaminant liofilizuotą maistą yra tai, kad galite kontroliuoti ingredientus ir išsaugoti maistą, kuriuo jau mėgaujatės jūs patys ir jūsų šeima.

Naudodami vidutinio dydžio Harvest Right liofilizatorių  galite liofilizuoti sodo produktus, maisto likučius ir stambius maisto produktus, o po vienerių metų turėsite 3000 vnt. skardinių maisto. To pakanka keturių asmenų šeimai išmaitinti beveik metus! Žinoma, geriausias dalykas džiovinant namuose šalčiu yra tai, kad iš tikrųjų galite naudoti maistą kada tik norite ir nuolat jo pridėti.

Mažiau atliekų – savo sodo gėrybių ir likučių naudojimas yra puikus būdas susikurti maisto saugyklą. Maistas, kuris kitu atveju būtų švaistomas, tampa maisto atsargomis.

Nepaprastosios situacijos – ekstremalios situacijos, stichinės nelaimės, pandemija, darbo praradimas, karas arba sužalojimas. Daugelis dalykų gali patekti į nepaprastosios padėties kategoriją ir dauguma iš mūsų per savo gyvenimą patirs vieną (ar net daugiau). Maisto saugykla gali padėti nusiraminti tuo metu, kai jums jo labiausiai reikia.

Sutaupykite laiko – turėdami maisto saugyklą, kurią iš tikrųjų galite naudoti, sutaupysite laiko. Jei maistas bus laikomas savo namuose, sumažės laikas, kurį praleidžiate parduotuvėse ir ruošiant maistą.

Lyginant naudą perkant liofilizuotą maistą parduotuvėse ir gaminant jį patiems, atsakymas paprastas – sutaupykite laiko ir DAUG PINIGŲ liofilizuodami namuose su Harvest Right šalčio džiovintuvu.

Palik komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *