Broliai įkuria liofilizuotų patiekalų įmonę

Broliai Benas ir Johnas Ritneriai mėgo kartu leistis į žygius pėsčiomis, bet nemėgo valgyti riebių, sūrių liofilizuotų patiekalų. Vieną dieną, sėdėdami prie laužo, jie sugalvojo planą – kaip geriau paruošti liofilizuotus patiekalus.

Johnas, kuris lankė kulinarijos mokyklą, ir Benas, kuris studijavo interneto svetainių kūrimą ir verslą, nusprendė pradėti verslą, kad gamintų skanesnius ir sveikesnius liofilizuotus patiekalus. Jie įsigijo kelis „Harvest Right“ liofilizatorius ir pradėjo gaminti liofilizuotus patiekalus, turinčius daug baltymų, lengvus ir gero skonio. Jų aistros ir sunkaus darbo rezultatas – sėkminga šalčiu džiovinto maisto gaminimo įmonė „Pinnacle Foods“.

Ritneriai yra tik vienas pavyzdžių, kai žmonės naudoja „Harvest Right“ šalčio džiovintuvus verslui pradėti. Nuo liofilizuotų vaisių, sriubų ir stovyklaviečių patiekalų iki vaistų, naminių gyvūnėlių ėdalo ir smagių desertų verslo galimybės su šalčio džiovintuvu yra beveik neribotos.

Yra daug priežasčių, kodėl įmonės nusprendžia įsigyti liofilizatorius iš Harvest Right. Harvest Right šalčio džiovintuvus paprasta naudoti ir jie sukuria aukščiausios kokybės produktą. Įsigijus kelis Harvest Right įrenginius taip pat gaunama tokia pati pramoninių liofilizatorių talpa už trečdalį kainos. Kitas didelis privalumas turint kelis įrenginius, o ne vieną brangų liofilizatorių, yra tai, kad jei kyla problemų dėl mašinos, visos gamybos nereikia nutraukti.

Net kai kurios šeimos pripažįsta kelių mašinų, kuriomis galima dalytis, pranašumus. Pastebėjome, kad daugelis šeimų įsigijo kelis vienetus, kas leidžia susikurti dideles maisto atsargas dalijantis bendromis išlaidomis ir priežiūra. Freezedry.lt siūlo nuolaidas tiems, kurie perka kelis vienetus. Paskambinkite mums šiandien numeriu +37067393030 ir sužinokite daugiau apie kelių vienetų nuolaidas.

Palik komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *