Paverskite savo liofilizatorių į pinigus

Kadangi Harvest Right šalčio džiovintuvų pardavimas sparčiai auga, daugelis savininkų naudoja savo įrenginius, kad neutralizuotų su Covid epidemija susijusių prastovų ir atleidimų ekonominį poveikį. Šalčio džiovintuvo pirkimas nėra panašus į dehidratoriaus pirkimą. Tai rimta investicija, ir yra daug būdų, kaip panaudoti mašiną, kad ji atsipirktų.

Nors daugelis įsigyja šaldymo džiovintuvą, kad paruoštų maistą vėlesniam naudojimui, kiti mato nišą produktų, kurie puikiai tinka liofilizuoti, rinką. Tačiau mūsų klientai priklauso ir nuo įstatymų, leidžiančių parduoti savo pagamintą produkciją klientams.

Norėdami pradėti verslą namuose, siūlytume pasidomėti leidimais Valstybinės maisto veterinarijos tarnybos svetainėje: www.vmvt.lt. Priklausomai nuo to ar parduosite savo namuose gamintus produktus jūsų sodyboje besilankantiems svečiams, ar norėsite juos tiekti į miestelio parduotuvę, reikalavimai gali skirtis. Vienai veiklai gali nereikėti nieko registruoti, kitai gali tekti perskaityti veterinarijos tarnybos įsakymą ar Lietuvos higienos normą, bei pasikviesti tarnybos dabuotoją patalpų bei įrangos įvertinimui.
Harvest Right liofilizatoriai atitinka visoms maisto ruošai skirtų įrenginių normoms, paviršiai yra higieniški, lengvai valomi ir prižiūrimi.

Šalčio džiovintuvų pardavimas 2020 m. daugiau nei dvigubai padidino 2018 m. skaičių, o pramonės augimas reikalauja, kad kiekviena valstybė persvarstytų įstatymus dėl leidžiamų prekių. Dabar Jungtinėse Valstijose (ir visame pasaulyje) yra daugiau nei 100 000 šalčio džiovintuvų. Harvest Right, kuris anksčiau buvo parduodamas tik tiesiogiai vartotojams, dabar parduodamas visose JAV parduotuvėse. Pardavimai auga eksponentiškai.

Dabar tai yra pramonės šaka, kuri išpopuliarėjo kaip konservavimas ir dehidravimas, o daugelis šeimų papildė savo pajamas gamindami naminį maistą.

Liofilizuoti maisto produktai negenda. Tiesą sakant, 97–99 procentai maistinių medžiagų yra nepažeisti iki 25 metų. Šie maisto produktai yra be drėgmės. Liofilizuotiems maisto produktams gali reikėti naujų įstatimiškų gairių, kurios atitiktų šių maisto produktų savybes, bei leistų galiojimo terminus prailginti nuo dabar galiojančių 24 mėn. iki 600 mėn.

Palik komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *