Iššvaistytas! Maisto švaistymo istorija

Yra dokumentinis filmas, kuriame apžvelgiama, kiek šiandien žmonės iššvaisto maisto ir kokios problemos kyla dėl atliekų.

Iššvaistytas! Maisto švaistymo istorija padėjo pakeisti žmonių pirkimo, gaminimo, konservavimo ir valgymo būdą. Šis informatyvus ir linksmas dokumentinis filmas keliauja aplink pasaulį, parodydamas 1,3 milijardo tonų maisto, kuris kasmet išmetamas. Filmas yra taip pat apie žmones, kurie labiausiai kovoja, kad to išvengtų.

Maisto švaistymo problema pateikiama per šią statistiką: keturiasdešimt % žmonių maistui pagaminto maisto JAV patenka į atliekas; daugiau nei devyniasdešimt % šio kiekio pateks į sąvartyną, kur anaerobinio proceso metu iš atliekų susidaro metano dujos – šiltnamio efektą sukeliančios dujos, nes deguonis nepatenka į medžiagą, kad ją suskaidytų. Maisto atliekų kaina yra 1 trilijonas USD per metus ir vis dar egzistuoja pasaulinė žmonių bado problema, nepaisant švaistomo maisto.

Vienas geriausių būdų neleisti maistui būti švaistomam – naudoti namų šalčio džiovintuvą Harvest Right. Liofilizatorius leidžia lengvai išsaugoti perteklinį maistą, sodo gėrybes, likučius ir dar daugiau, kol jie neiškeliaus į šiukšlinę. O taupydami maistą galite sutaupyti pinigų ir apsaugoti aplinką.

Žiūrėkite dokumentinio filmo anonsą žemiau:

Palik komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *