PASIRUOŠIMAS APALAČIŲ TAKUI

Gorgi Rigby ne tik sukanka 60 metų birželio 22 d., bet ji ir pradeda kelionę, apie kurią svajojo daug metų – žygį Apalačių taku. Gorgi šioje užduotyje bus lydima vyresniosios sesers Melanie. Melanie rugpjūtį sukaks 62 metai, ji yra 5 vaikų ir 13 anūkų mama.

Seserys Rigby ištisus mėnesius ruošėsi šiam nuotykiui. Jų ankstyvieji tyrimai greitai parodė, kad viena iš svarbiausių sėkmingo žygio dalių yra lengvo, puikaus skonio maisto pasiruošimas. Keliautojai seniai išsiaiškino, kad liofilizuotas maistas yra geriausias maistas, leidžiantis išlaikyti lengvą kuprinę, valgant skaniai, todėl Rigby žinojo, kad nori daugiausiai liofilizuoto maisto. Šiek tiek daugiau tyrimų atskleidė, kad nėra geresnio liofilizuoto maisto nei tas, kuris gaunamas iš Harvest Right liofilizatoriaus. Geriausia džiovinimo šalčiu namuose dalis yra ta, kad jūs galite visiškai kontroliuoti patiekalus, ingredientus ir kiekius, kai tai darote patys.

Dabar seserys kraunasi savo liofilizuotą maistą kartu su likusiais žygio reikmenimis ir nekantriai laukia savo kelionės pradžios. Šiais metais jų planas yra apkeliauti visą Meiną ir tikimės, kad jus informuosime apie jų nuotykius.

Palik komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *