KELIAVIMAS SU KUPRINE IR KALORIJŲ DEGINIMAS

Ar kada susimąstėte, kiek kalorijų sudeginate keliaudami su kuprine? Trumpas atsakymas – daug! Žinoma, nustatyti tikslų skaičių yra šiek tiek sunkiau ir tai gali priklausyti nuo daugelio veiksnių, įskaitant: kūno svorį, kuprinės svorį, kelionės maršrutą atsižvelgiant į jūros lygį, reljefą ir kt. Tačiau galima gan tiksliai apskaičiuoti, kiek kalorijų keliautojas su kuprine sudegina per vieną dieną.

Mayo klinikų e-svetainėje pateikiamos sudegintų kalorijų per valandą ataskaitos įvairių veiklų metu, įskaitant ir keliavimą su kuprine. Svetainės duomenimis, 73 kg sveriantis žmogus per valandą sudegina 511 kalorijų, o 91 kg sveriantis žmogus – 637 kalorijas per valandą. 8 valandoms, kurias praleistumėte nešdami savo kuprinę, tai būtų 4088–5096 kalorijos (priklausomai nuo kūno svorio). Jei kas nors kelyje suvalgytų 0,7 kg maisto per dieną (skaičiuojant 125 kalorijas 28 gramams masės), tas žmogus kasdien suvartotų tik apie 3000 kalorijų. Tai yra daugiau nei 1000 kalorijų per dieną deficitas ir svorio netekimas maždaug 150 g kiekvieną dieną.

Young Woman With Backpack In a Woods. Hiking At Summertime. « Inhabitat –  Green Design, Innovation, Architecture, Green Building

Kai kurie gali džiaugtis svorio kritimu, tačiau dėl kalorijų trūkumo keliautojas bus vangus, labiau linkęs į traumas ir nespės atsigauti kiekvieną dieną. Apskritai, šiam žygeiviui nebus malonu praleisti laiką trasoje. Lengviausias sprendimas būtų tiesiog suvalgyti daugiau maisto, bet tai sunku, nes daugiau maisto reiškia sunkesnę kuprinę, o sunkesnė kuprinė reiškia, kad sudeginama daugiau kalorijų.

Čia į pagalbą ateina Harvest Right šačio džiovintuvas. Harvest Right liofilizatoriai leidžia jums sukurti nuostabų, skanų maistą, kuriame gausu kalorijų ir maistinių medžiagų. Parduotuvėje pirktas liofilizuotas maistas gali būti pilnas natrio ir tuščių kalorijų. Džiovinant šalčiu namuose to gallima išvengti, nes galite kontroliuoti maistą, kurį liofilizuojate ir kurį pasiimsite su savimi į kuprinę. Jūs galite kontroliuoti patiekalus, ingredientus, kiekius ir kas geriausia – visa tai bus labai lengva! Rimtiems keliautojams patiks rezultatai, kuriuos jie mato liofilizuodami kuprinės maistą namuose. Užuot valgę šokoladinius batonėlius ir žemės riešutų sviestą, kad gautų kalorijų, kurių jiems reikia, kad galėtų tęsti žygį pėsčiomis, jie gali valgyti lazaniją, makaronus ir sūrį, plėšytą kiaulieną ir kt. Tiesiog įpilkite šiek tiek karšto vandens ir valgykite tą patį maistą, kurį valgytumėte namuose.

How to Start an Outdoor Cooking Group - Rain or Shine Mamma

Palik komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *