Šalčiu džiovintas augintinių maistas

Cat

Paskutiniu metu labai daug augintinių šeimininkų pradėjo gaminti jų maistą patys, nes tokios problemos, kaip šunų ir kačių odos alergijos jau pasiekė tiesiog epideminį lygį. Kiti patys gamina, nes nori naudoti vietinius produktus, panaudoti likučius ar tiesiog nori būti ramūs žinodami, ką jų augintiniai valgo. Kitiems bendradarbiaujant su savo veterinarijos gydytojais tenka ieškoti alergijų šaltinio. O tai reiškia, kad kas 3 mėnesius reikia sumažinti ingredientų kiekį ir įvesti vis naują baltymo rūšį. Jei gyvūnas daug kam alergiškas, dažnai lieka tik tokie rečiau sutinkami baltymai, kaip strutiena, kengūriena ar elniena. O tokio jau paruošto naudojimui maisto taip lengvai nerasite, tad tenka ruošti patiems.

Laimei jūsų augintinio maisto gamyba nėra labai sudėtinga. Po kelių dienų užteks ir 15 min. ir partija šalčio džiovinimui bus paruošta. Žinosite, ką jūsų augintinis valo, galėsite išvengti įvairių priedų ir stabilizatorių, sumažinti maisto švaistymą ir greičiausiai sumažinsite išlaidas, ypač jei skaičiuosite apsilankymus pas veterinarą. Jų sumažės, nes jūsų gyvūnas tiesiog bus sveikesnis.

Yra galybė įvairių augintinių maisto ruošimo receptų. Reikėtų pirmiausiai pasikonsultuoti su veterinaru. Vienas populiaresnių receptų yra Dr.Ruth Roberts iš Pietų Karolinos, JAV:

1,36kg mėsos subproduktų (baltymai) + kokosų aliejus + raudonosios pupelės + česnakas + kopūstinės daržovės + sezoninės daržovės + garstyčių prieskoniai + ciberžolė + druskos ir maltų kaulų. Šalčiu susidžiovinę tam tikrą šio patiekalo kiekį, jūs galite pasiruošti augintinio maisto savaitei ar ilgesniam laikui. Tad nereikės jo ruošti kiekvieną dieną.Dog

Beveik visi šunys tiesiog pakvaišę dėl kokybiško naminio maisto. Be to, jūs tikrai pastebėsite, kaip pasikeitė kailio, odos būklė, savijauta ir svoris. Holistinės krypties veterinarai sako, kad išnyksta įvairios lėtinės problemos, kaip pvz.: artritai, alergijos, viršsvoris. Katės paprastai būna išrankesnės. Tačiau jei jūs palaipsniui didinsite naminio maisto kiekį, maišydami jį su įprastuoju, turėtumėte sėkmingai pereiti prie sveikesnės mitybos. Naminio augintinių maisto gamyba yra tikrai svarbi. Ilgainiui jūsų išlaidos sumažės, nes rečiau reikės lankytis pas veterinarus, nepirksite paruošto supakuoto maisto, panaudosite likučius ir be to , žinosite, ką jūsų augintinis valgo.

Palik komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *