Šalčiu džiovintų kiaušinių atidrėkinimas

Įmuškite į indą kiaušinius, išplakite ir supilkite į padėklą. Po proceso sutrinkite iki miltelių, o norėdami atidrėkinti, tiesiog užpilkite trupučiu vandens. Galima taip pat iškepti plaktos kiaušinienės ir tada sudžiovinti šalčiu. Galite pridėti kumpio ir sūrio. Norėdami valgyti, tiesiog įpilkite truputį vandens ir pašildykite mikrobangų krosnelėje arba keptuvėje.

 

3 Komentarų “Šalčiu džiovintų kiaušinių atidrėkinimas”

  • Svečias

    says:

    Aš turiu šalčio džiovintuvą ir jis man žiauriai patinka. Džiovinau labai daug žalių kiaušinių. Labai daug ieškojau, kiek reikia pripilti vandens į 2 stalinius šaukštus džiovintų kiaušinių (nes kiek buvau radęs 2 šaukštai atitinka 1 kiaušinį), kad gaučiau 1 kiaušinį. Tačiau dar atsakymo neradau. Parašyta, kad reikia įpilti vandens, tačiau neaišku kiek? Prašau, padėkite. Aš noriu panaudoti juos kai kuriuose kepinių receptuose, tačiau dėl netikslaus vandens kiekio, gali būti netikslios proporcijos.

    • Jei turite svarstykles namie, pasverkite savo padėklą su šviežiais kiaušiniais prieš džiovinimą. Užsirašykite, kiek kiaušinių yra tame padėkle. Po džiovinimo padėklą vėl pasverkite ir žinosite, kiek vandens buvo pašalinta. Jį padalinkite iš kiaušinių skaičiaus. Tada žinosite, kiek H²O buvo pašalinta iš vieno kiaušinio. 1 šaukštas H²O = 15g H²O. Tikiuosi tai padės.

      • Mes apskaičiavome, kad santykis turi būti apie 1:1,5. Tai yra 1 šaukštui kiaušinių miltelių – 1,5 šaukšto vandens.

Palik komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *