Žmogaus sukeltos nelaimės ir ligos

Ką darytumėte, jei užkluptų pandemija, žemės drebėjimas, uraganas ar net valiutos kurso stiprus kritimas? Dauguma manė, kad pasaulis šiais laikais susitvarkytų su bet kokia situacija ir kad tokios nelaimės yra jau praeitis. Bet netikėtai visus mus užklupusi COVID-19 pandemija įrodo, kad visada turime būti pasiruošę, nes istorija yra linkusi kartotis.

PASAULINĖS SVEIKATOS KRIZĖS

1918-ųjų rudenį pasaulyje plito, kaip visi iš pradžių manė, lengvas ir įprastas sezoninis gripas. Tačiau tai buvo daug rimčiau nei paprastas peršalimas. Per du metus buvo infekuota apie 1/3 visos pasaulio populiacijos.

Mirė apie 40 mln.žmonių. Ši pandeima buvo pavadinta „Ispaniškuoju gripu“, kadangi vien Ispanijoje ji nužudė 8 mln.žmonių. Ji pražudė apie 675 000 amerikiečių, 10 kartų daugiau, nei I-asis pasaulinis karas.

Nesunku suprasti, kad tokios infekcijos, kaip paukščių gripas, kiaulių gripas ar Ebola virusas gali išplisti visame pasaulyje ir sukelti sveikatos apsaugos krizes. Pandemijos gali būti natūralios kilmės arba sukeltos žmogaus. Jos yra siaubingos ir tyliai sukelia daugiau mirčių ir skausmo nei beveik visos kitos nelaimės.

Tokios mirtinos ir pačiai išplitusios pandemijos kaip 1918-ųjų Ispaniškasis gripas ar paskutinioji COVID-19 pandemija išderina ir sutrikdo mūsų gyvenimą. Gali sutrikti visa prekių tiekimo grandinė, ko pasekoje sumažėtų maisto kiekis, kurio galima būtų nusipirkti.

Frank Gaffney, saugumo politikios centro įkūrėjas, yra pasakęs:

„..jei išjungsite elektros tiekimą bent metams, 9 iš 10 amerikiečių geičiausiai žūtų“.

„..be generatoriaus, šaldytuvo ar mikrobangų krosnelės būtų jau mirę. Visas maistas šaldytuve ar šaldiklyje sugestų. … Tinklo sutrikimai reikštų ir buvimą be šviežio vandens tiek gėrimui, tiek maisto gaminimui, tiek skalbimui. Neveiktų ir radijas ar televizorius, nei telefono kroviklis…“.

Toks elektros srovės nutrūkimas nėra tik šiaip pasvaisčiojimai. Tai galėtų sukelti kariniai veiksmai, saulės blyksniai, teroristinės atakos.

KAIP GALITE PASIRUOŠTI?

Didysis klausimas yra: „Kaip galime pasiruošti ekstremalioms situacijoms?“ Visiškai nuo to savęs neapsaugosime, nes jos nutinka be jokio įspėjimo. Daugumos katastrofų atveju žmonės išgyvena dėka savo žinių, sumanumo ir pagalbos vienas kitam. Tad jei tikite, kad tai gali nutikti, būtų kvaila nors kaip nors tam nesiruošti. Svarbiausia visada turėti maisto ir vandens atsargų. Tai yra paprastoji dalis. Nusipirkti papildomo maisto, o dar geriau, galėtumėte pasinaudoti savo namų šalčio džiovintuvu ir užpildyti savo sandeliuko lentynas maistu, kurį mėgstate.

Tai yra protingas būdas pasirūpinti maisto atsargomis, kurios bus daug geresnės ir kokybiškesnės už bet kuriuos parduotuvėse ar internetu įsigytus maisto paketus. Jūs žinote, ką jūsų šeima mėgsta labiausiai. Taip pat turėkite vandens atsargų didesniais kiekiais, nusipirkite vandens filtrą.

Taigi pagrindinis sprendimas, ruošiantis tokioms situacijoms, yra Harvest Right šalčio džiovintuvas, skirtas namams. Su juo galėsite pasiruošti nuostabaus ir įvairaus maisto (jau paruoštų patiekalų, mėsos, vaisių, daržovių, pieno produktų ir desertų) ir už 20% pigesnę kainą, lyginant su pirktiniais atsarginio maisto paketais.

PALYGINAMOJI LENTELĖ: PIRKTINIS ŠALČIU DŽIOVINTAS MAISTAS PRIEŠ NAMINĮ ŠALČIU DŽIOVINTĄ MAISTĄ

Žemiau yra lentelė, parodanti, kiek kainuoja šalčiu džiovinti savo maistą namuose ir kiek kainuoja jį perkant internetu ar parduotuvėje.

Be to, parduotuvėje pirktas atsarginis maistas leis išgyventi, bet nebūtinai bus sveikiausias pasirinkimas jūsų šeimai. Jis dažniausiai gaminamas iš džiovintų makaronų ar ryžių su nedideliu kiekiu šalčiu džiovintos mėsos ir daržovių. Tokie patiekalai dažniausiai neturi didelės įvairovės, juose per daug druskos ir kitų maisto priedų.

Harvest Right žinojo ir tikėjo, kad pasauliui reikia geresnio būdo pasiruošti negandoms. Harvest Right šalčio džiovintuvas yra nuostabus prietaisas, kuris užtikrins, kad už protingą kainą suradote geriausią būdą pasiruošti sveiko, maistingo ir skanaus maisto, kurio užtektų šeimai prasimaitinti už savaitės ar net už 10 metų, jei prireiktų.

DŽIOVINIMO ŠALČIU NAUDA

Skonis

Maistas išlieka
šviežias ir skanus

Sužinokite daugiau

Galiojimo laikas

iki 25 metų

Sužinokite daugiau

Maistinė vertė

maistas išsaugo iki 97%
maistinės vertės

Sužinokite daugiau

Universalumas

konservuoja pieno produktus, mėsą
ir pagamintus patiekalus

Sužinokite daugiau

Lengva naudotis

išmani technologija
viską atlieka automatiškai

Sužinokite daugiau

Taupymas

namie šalčiu džiovintas maistas yra
3 kartus pigesnis nei toks pat pirktas parduotuvėje

Sužinokite daugiau

Pirkti
Daugiau video

Kuris šalčio džiovintuvas jums tinkamiausias?

DŽIOVINIMAS ŠALČIU

TINKA KIEKVIENAM GYVENIMO BŪDUI

Vegetables

Sodas ir daržas

Outdoors

Stovyklavimas ir medžioklė

Tornadoes

Pasiruošimas negandoms

Food Storage

Maisto saugojimas

Dog

Gyvūnų maistas

Vegetables in hand

Sveika gyvensena